Kurumsal Hazine Yöneticileri Derneği kurucularımızla Boğaz Restaurant’ta ilk toplantımızı gerçekleştirdik.

Toplantımıza; Şişecam Global Hazine Direktörü ve dernek başkanımız Barış Gökalp ve hazine dijitalizasyonu alanında Türkiye ve globalde önde gelen projelere imza atan ELC Strategy ortaklarından Mehmet Levent Coşkuner, İnci Holding CFO’su Batur Asmazoğlu, Peak Consultancy Financial & Tax Advisor’u Fatih Şeker, Er-Bakır Elektrolikit Bakır Mamülleri Accounting Manager’i Alper Ünlü, Coca Cola Hazine Müdürü Dr. İmran Emre Karagözlü, Gamak Makina Sanayi Head of Treasury & Finance Banu Şahin ve TAV Airports Holding Treasury and Financial Affairs Director Nazım Yaprak katıldı.

Yönetim Kurulu toplatımızda gündemimiz; yeni kurulan derneğimizin misyonu ve yıl içinde gerçekleştireceği faaliyetleri oldu. 2022 yılı Ekim ayında gerçekleştirmeyi planladığımız Hazine Yöneticileri etkinliğinin planlamalarına da bu toplantımızda başladık.

Dernek Yönetim Kurulu toplantılarımız her ay düzenli olarak devam edecek ve Hazine Yöneticileri Derneği olarak Türkiye Hazine Yönetimi ve Finans alanında önemli roller üstleneceğiz.